تبلیغات
وبلاگ لینک کردن شما بدون اینکه ما را لینک کنید!!!(لینکدونی) - فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹
دوشنبه 23 اسفند 1389

فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹

   نوشته شده توسط: (محمد صادق شفیعی)admin    

 

برای خواندن فال امروز ماه به ادامه مطلب بروید

فروردین: شما امروز خیلی ایده آل فکر می کنید و این چیز بدی نیست. حداقل فعالیت‌هایتان بر پایه ساختن جهانی بهتر شکل می گیرد. فقط مطمئن باشید آرزوهایی که دنبال می کنید قابل اجرا و کاربردی باشند.

اردیبهشت: امروز شما با کارهای زیادی مواجه هستید و کار سخت شما ممکن است مقداری خسته کننده باشد. به هر حال طفره رفتن از آنها موجب می‌شود که هیچ کاری انجام نشود، و شما تا زمانیکه وظایف تان را کاملا انجام ندهید نتوانید از تعطیلات آخر هفته خود لذت ببرید.خوشبختانه،‌برداشتن گامی‌استوار که تمام طول روز بتوانید آن را ادامه دهید برایتان بسیار مناسب تر از گرفتن یک جایزه جالب توجه است.

خرداد: ممکن است امروز وظایف خانوادگی به شکل غیر قابل انتظاری پیش بیایند، شاید شما اشتباها فکر می‌کردید که مسایل قدیمی ‌همه تمام شده‌اند، اما می‌بینید که خرده کارهای زیاد دیگری هستند که انتظار شما را میکشند. یک مقدار تمرکز عمیق می‌تواند واقعا احساس آزادی بیش از آنچه که انتظار دارید به شما ببخشد، پس هر کاری را که فکر می‌کنید سرانجامی ‌برای شما نخواهد داشت قبل از اینکه شروع به انجامش کنید خاتمه دهید.

تیر: ممکن است شما امروز احساس کنید اگر زمان را نگه دارید، با کمی‌انعطاف پذیری می‌توانید دیگران را تشویق کنید که طبق روش شما عمل کنند. در عوض، شما نیاز دارید که خودتان را سازگار با آنها کنید حتی اگر تغییر کردن روز شما برایتان دشوار باشد. خودتان را آماده کنید که اگر فرشته نگهبان شما سر رسید و خواست به شما یاری رساند بله بگویید. اجازه ندهید که غرور شما مانع رسیدن شما به موفقیت شود.

مرداد: وضعیت مالی شما چنین است که اگرفرصتی پیش بیاید که بخواهید ساعات کاری تان را دتغییر دهید احتمالا انتخاب زیادی نخواهید داشت. شما نمی‌توانید فرصتی را که امروز به سراغتان می‌آید از دست بدهید ،‌ چه یک پروژه جدی باشد یا یک کار نیمه وقت در تعطیلات. خوشبختانه، حالت جدی به شما یک منظره شاداب می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید تمام راه‌های مختلف را برای رسیدن به موفقیت در نظر بگیرید.

شهریور: امروز ممکن است احساس کنید کسی مانع راه شما است، اما عجیب اینکه این مانع می‌تواند بسیار کمک کننده باشد، برخلاف بعضی از همسالانتان\\ کار کردن با وجود محدودیت هایتان به شما احساس آرامش می‌دهد. زندگی شما اکنون دارای هدف است،‌ حتی اگر بر وضعیت کنونی شما متمرکز باشد، با وجود این، متاسف نباشید از اینکه دارید به قدر کافی به خودتان خوش می‌گذرانید. کار زیاد و زندگی بدن تفریح راه حل مناسبی نیست.

مهر: امروز ممکن است نزدیک ترین دوست شما، شما را به خوبی درک نکند. شما نمی‌توانید امروز این کار را آسان تر کنید چرا که مایل نیستید هر چیزی را که لازم است بدانند به آنها بگویید. شما سعی نمی‌کنید که زندگی تان را از همین هم که هست پیچیده تر کنید، شاید این به خاطر این باشد که شما می‌ترسید که برای دیگران دشوار باشد که حرف‌های شما را گوش کنند. هنوز هم، اگر یک اقدام حساب شده بکنید ممکن است به بهترین نحو ممکن خوب به هدف تان برسید.

آبان: ممکن است اخیرا فرصت هایی را با بی‌تصمیمی ‌غیرقابل انتظار و تاخیرات، عقب انداخته باشید. حالا آخرین فرصت برای شما پیش آمده که بتوانید شغلی که بتواند آینده شما را تضمین کند را با اقتدار کامل دنبال کنید. ترسیدن می‌تواند به طور موقت شما را از کار بیندازد و شما نگران هستید که آنها شما را غرق کنند. فقط بهترین کاری که می‌دانید درست است انجام دهید و بعد اجازه دهید که بهترین نتایج ممکن را به دست آید.

آذر: اگر چه نقش شما در دنیای بیرونی است، ممکن است امروز بترسید که حد و مرز خود را هنوزمشخص نکرده باشید. شما مایل هستید که بر تشویش‌های شغلی خود بوسیله تفسیر کردن کمبودها و شکست هایتان غلبه کنید. از زمانیکه خورشید به نشان شما برای ماه بعدی بازگشت، متاسف نباشید که با بزرگ فکر کردن وحتی بزرگ تر عمل کردن می‌توانید بر مشکلاتتان غلبه کنید. طرح‌های بزرگ می‌تواند واقعا کلید رسیدن شما به موفقیت باشد.

دی: با وجود اینکه شما به طور طبیعی محتاط هستید، باز هم مایل هستید که امروز برای شما به طور جالب و مهیجی ناشناخته باشد. ستاره مشتری مطمئن اخیرا از نشانه شما حرکت کرده است، ‌که شما را کمک کند تا نیمه واضح تر و روشن‌تر اشیاء را ببینید. به جای دوباره تکرار کردن همه توجیهاتی که شما دارید که بگویید نه، دلیل تازه‌ای بیاورید که بگویید بله.

بهمن: شما ممکن است اخیرا دچار حساسیت عاطفی شده باشید، امروز، به هر حال، شما آماده هستید که کار دشوار و ضروری را برای مواجه شدن با ترس‌هایتان انجام دهید و بر آنها غلبه کنید. کیوان، ‌اکنون حامی‌ شماست و برایتان حد و مرزها را مشخص می‌کند. به جای فرار کردن از کارهای در هم برهم، در لحظه حال قرار بگیرید و ببینید که در قلب‌تان چه می‌گذرد.

اسفند:‌ شما ممکن است این روزها از بازی‌های جبر زمانه که در روابط‌تان پیش می‌‌آید خسته شده باشید. خوشبختانه، ‌می‌توانید برای آن راهی پیدا کنید. پس مجبور نیستید که دور خودتان بچرخید. راه حل حتما نباید از بهترین حالت ممکن انتخاب شود. در عوض، اختلافات نظرات شما با دیگران می‌تواند بی‌اهمیت باشد. به جای آن شما بر اهداف طولانی مدت خود تمرکز کنید به جای اینکه از اهداف کوتاه مدتی که زود به نتیجه می‌رسند شادمان شوید.برچسب ها: فال 23 اسفند ، فال 23 اسفند 89 ، فال اسفند ، فال امروز 23 اسفند ، فال امروز 23 اسفند 89 ، فال امروز دوشنبه ، فال امروز دوشنبه 23 ، فال امروز دوشنبه 23 اسفند ، فال امروز دوشنبه 23 اسفند 89 ، فال امروز دوشنبه 23 اسفند 89 - فال امروز دوشنبه 23 ، فال امروز دوشنبه 23 اسفند 89 - فال روز دوشنبه 23 اسفند ، فال امروز دوشنبه 23 اسفند ۸۹ ، فال امروز شما ، فال امروز شما دوشنبه 23 اسفند 1389 ، فال امروز یازده اسفند ، فال انبیاء امروز دوشنبه 23 آذز 89 ، فال انبیاء روز دوشنبه 23 آذز 89 ، فال تاروت روز دوشنبه 23 اسفند 89 ، فال حافظ امروز دوشنبه ، فال حافظ امروز دوشنبه 23 اسفند ، فال حافظ امروز دوشنبه 23 اسفند 89 ، فال حافظ امروز دوشنبه 23 اسفند ۸۹ ، فال حافظ روز دوشنبه ، فال حافظ روز دوشنبه 23 اسفند 89 ، فال دوشنبه ، فال دوشنبه 23 اسفند ، فال دوشنبه 23 اسفند 89 ، فال دوشنبه 23 اسفند ماه 89 ، فال روز ، فال روز 23اسفند ، فال روز دوشنبه ، فال روز دوشنبه 23 ، فال روز دوشنبه 23 اسفند ، فال روز دوشنبه 23 اسفند 89 ، فال روز دوشنبه 23 اسفند ۸۹ ، فال روز23 اسفند 89 ، فال روزانه ، فال روزانه 23 اسفند ، فال روزانه 23 اسفند 89 ، فال روزانه شما ، فال روزانه ی 23 12 89 ، فال روزانه ی 23 23 89 ، فال روزانه ی دوشنبه 23 اسفند 89 ، فال روزانه ی ماه تولد ، فال عشق روز دوشنبه 23 اسفند 89 ، فال فردا ، فال فردا دوشنبه 23 اسفند ، فال فردا دوشنبه 23 اسفند 1389 ، فال فردا دوشنبه 23 اسفند 89 ، فال فردا دوشنبه23 ، فال قهوه روز دوشنبه 23 اسفند 89 ، فال هفتم اسفند ، فال و طالع بینی امروز دوشنبه 23 اسفند 89 ، فال ورق امروز دوشنبه 23 اسفند 89 ، فال چای روز دوشنبه 23 اسفند 89 ،

chocolate
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 03:06 ب.ظ
Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any
widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter updates.
I've been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would have some experience
with something like this. Please let me know if you run into anything.
I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.
elmirabertozzi.hatenablog.com
سه شنبه 24 مرداد 1396 12:34 ب.ظ
What's up i am kavin, its my first time to commenting anywhere, when i
read this article i thought i could also create comment due to this
sensible paragraph.
فال تاروت کبیر
شنبه 15 آذر 1393 09:55 ب.ظ
سپاس از شما
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر